TREĆI PROJEKT PINTAČ j.d.o.o. | završni radovi i instalacije

Kvalitetna izrada fasade, demit fasade, impregnacija i završna obrada, gips-kartonski/knauf, soboslikarsko-ličilački radovi, električarski radovi, električne instalacije, završni radovi u graditeljstvu, gletanje, bojanje, ukrasne tehnike, bojanje stolarije, željezarije, štukirani radovi, akriliranje, gips kartonski, postavljanje alu-konstrukcija, pregradne zidove, spuštene stropove, postavljanje, knauf ploča, bandažiranje spojeva, područje cijele Hrvatske, Zagreb, Zagrebačka županija

 

USLUGE

 • FASADE – KVALITETNO
  Izrada demit fasade koja se sastoji od: kamene vune ili stiropora postavljenog na ljepilo i tiplima učvršćenog za fasadu, početnog profila, kutnih i okapnih profila na rubovima, utiskivanje staklene mrežice u ljepilo, impregnacija i završna obrada zaribanom silikatnom žbukom.
 • GIPS-KARTONSKI/KNAUF – PEDANTNO
  Postavljanje Alu konstrukcija za pregradne zidove i spuštene stropove Postavljanje knauf ploča Bandažiranje spojeva
 • SOBOSLIKARSKI-LIČILAČKI RADOVI – BRZO
  Gletanje Bojanje zidova Ukrasne tehnike Bojanje stolarije Bojanje željezarije Štukaturni radovi Akrili tehnike
 • ELEKTRIČARSKI RADOVI – SIGURNO
  Provjerite Vaše električne instalacije s povjerenjem.

O NAMA

 • Treći projekt Pintač uspješno je završio sve svoje projekte diljem Hrvatske. Možemo se pohvaliti: Završavanjem projekta na vrijeme te poštovanje klijentovih želja. Kvalitetnim, profesionalnim timom, školovanih ljudi. Kvalitetom materijala koje koristimo Treći projekt Pintač nudi veliki broj usluga završnih radova u građevini, poput: gletanje, bojanje, ukrasne tehnike, bojanje stolarije, željezarije, štukirani radovi, akriliranje, gips kartonski, postavljanje alu-konstrukcija, pregradne zidove, spuštene stropove, postavljanje, knauf ploča, bandažiranje spojeva, fasada i sl.

 

VISOKA KVALITETA

Radimo sa kvalitetnim materijalom, te u svakom trenutku poštujemo želje klijenta.

 

ZAŠTITA NA RADU

Držeći se pravila struke i zaštite na radu, sigurnost na radu nam je na prvom mjestu.

 

Kako do nas

error: Content is protected !!