MAGRAD ZAGREB | Završni građevinski radovi, adaptacije, adaptacijski radovi, adaptacija stana, adaptacija kuće, fasade, toplinske fasade, gradnja objekata, bravarija, izolacija, ključ u ruke, završni radovi, keramika, zemljani radovi, bravarske usluge, izolaterske, kamenoklesarske, limarske, parketarske, podopolagački radovi, soboslikarski radovi, žbukerski i sve ostali završni radovi u građevini, završni građevinski radovi, postavljanje mozaika, unutarnje i vanjske, zidne i podne pločice, postavljanje betonskih opločnika, ploča, zemljani radovi, komunalna infrastruktura, provođenje kućnih priključaka, iskopi i sve ostale radove na uređenju okoliša u Vrbovcu, u Zagrebu, Zagrebačka županija

MAGRAD ZAGREB | Završni građevinski radovi, adaptacije, adaptacijski radovi, adaptacija stana, adaptacija kuće, fasade, toplinske fasade, gradnja objekata, bravarija, izolacija, ključ u ruke, završni radovi, keramika, zemljani radovi, bravarske usluge, izolaterske, kamenoklesarske, limarske, parketarske, podopolagački radovi, soboslikarski radovi, žbukerski i sve ostali završni radovi u građevini, završni građevinski radovi, postavljanje mozaika, unutarnje i vanjske, zidne i podne pločice, postavljanje betonskih opločnika, ploča, zemljani radovi, komunalna infrastruktura, provođenje kućnih priključaka, iskopi i sve ostale radove na uređenju okoliša u Vrbovcu, u Zagrebu, Zagrebačka županija

MAGRAD ZAGREB | Završni građevinski radovi, adaptacije, adaptacijski radovi, adaptacija stana, adaptacija kuće, fasade, toplinske fasade, gradnja objekata, bravarija, izolacija, ključ u ruke, završni radovi, keramika, zemljani radovi, bravarske usluge, izolaterske, kamenoklesarske, limarske, parketarske, podopolagački radovi, soboslikarski radovi, žbukerski i sve ostali završni radovi u građevini, završni građevinski radovi, postavljanje mozaika, unutarnje i vanjske, zidne i podne pločice, postavljanje betonskih opločnika, ploča, zemljani radovi, komunalna infrastruktura, provođenje kućnih priključaka, iskopi i sve ostale radove na uređenju okoliša u Vrbovcu, u Zagrebu, Zagrebačka županija

MAGRAD ZAGREB građevinska je tvrtka koja izvodi sve građevinske i adaptacijske radove.

Bilo da je u pitanju adaptacija stana, kuće ili poslovnog prostora, MAGRAD ZAGREB je posao doveo do potpuno uvježbane izvedbe.

MAGRAD i njihove partnere sačinjava tim sakupljen od iskusnih stručnjaka u području građevine.

Stručnost, organiziranost i predanost poslu obilježja su ovog tima.

Više od 15 godina iskustva u gradnji te više od 70 izvršenih projekata jamac su za kvalitetu njihovog rada.

Njihov posao ima 4 primarne grane.

Prva od njih je adaptacija.
Adaptacija znači prilagodba, te se odnosi na uređenje interijera.
To označava oblikovanje interijera za kvalitetniji i ugodniji život
Za MAGRAD ZAGREB to podrazumijeva i postojeće prostore i novogradnju.

Naravno, osim uređenja interijera i adaptacije životnih prostora, MAGRAB ZAGREB bavi se i potpunom izgradnjom objekata.

Kako i sami kažu “Imati vlastitu kuću san je većine nas”, a njihov moto je “gradimo vaše snove”

Očito je da postoji posebna strast u ovoj firmi vezana za izgradnju novih objekata.

Izvode gradnju po sistemu ključ u ruke, te i takozvanu roh bau gradnju.
Roh bau gradnja je gradnja odnosi se na izvedbu građevine na pripremljenim temeljima, vanjsko uređenje gotovo svega osim roleta, te podnih obloga i ograda na balkonu i terasi.

Ključ u ruke obuhvaća izvedbu svih radova do useljenja u kuću.

Fasadiranje je nešto što svaki sambeni objekt mora proći.
Osim ako je u pitanju kamena kuća, fasada je nezaobilazan posao pri izgradnji.

Fasade su zapravo termoizolacijski sistem koji ima i estetsku i zaštitnu funkciju.
Najviše toplotne energije jednog kućanstva gubi se kroz vanjske zidove, gotovo 30 posto te fasada uvelike smanjuje potrošnju energije na grijanje, a samim time i novčane troškove.

Osim navedenih MAGRAD ZAGREB izvodi široku paletu radova.
Što se tiče zidova izvode žbukerske, izolaterske, kamenoklesarske i soboslikarske radove.
Tu se također ubrajaju i mozaici, unutarnji i vanjski, zidne ploče i ostali keramičarski radovi.

Također postavljaju podne ploče, parkete te obavljaju sve podopolagačke radove.

MAGRAB ZAGREB izvode cijeli paket radova vezan uz gradnju.
Tu se onda ubrajaju i zemljani radovi, komunalna infrastruktura, provodjenje kućnih priključaka, iskope i sve ostale radove na uređenju okoliša.

Ako izaberete MAGRAD ZAGREB kao partnera u izgradnji budite sigurni da će se posao obaviti potpuno i detaljno.

Četiri radne vrijednosti koje najviše vrednuju su dostupnost, iskustvo ekonomičnost i garancija kvalitete.

Svi klijenti i suradnici do sada naglasili su kako MAGRAD ZAGREB uvijek izvršava radove u roku te njeguju profesionalan odnos prema svakome klijentu.

MAGRAD ZAGREB je siguran izbor.

Kako do MAGRAD ZAGREB

error: Content is protected !!